Hakkımızda

Profesyonel Şirin Koltuk Yıkama firması olarak, koltuk, yatak, köşe koltuk ve sandalyelerinizi ilk günkü şıklıklarında ve temizlik görünümlerinde teslim etme sloganı ile hizmet sunuyoruz.
https://sirinkoltukyikama.com/wp-content/uploads/2020/04/floater-1.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
sirin koltuk yikama hakkimizda

Profesyonel
Koltuk Yıkama

İnsan sağlığına zararsız, kaliteli deterjanlar, emiş ve vakum gücü performansı yüksek makinelerimiz ile profesyonel temizlik çözümlerini sizlere ulaştırıyoruz.
İzmir koltuk yıkama firması olarak, profesyonel ekibimiz ve yüksek emiş güçlü makinelerimiz ile kumaşlarınıza işlemiş çay, kahve, insan teri, yemek kalıntı lekeleri ve farklı tipte diğer tüm lekeleri sökerek çıkarıyor, işlem ardından detaylı durulama ile derinlemesine hijyen sağladığımız döşemelere kavuşmanızı sağlıyoruz.
012345678900123456789001234567890%
Memnuniyet
012345678900123456789001234567890+
Mutlu Müşteri
012345678900123456789001234567890%
Zamanında Hizmet

Gözle göremediğiniz kirle ve bakteriler kumaş içinde gizlemeyi başardıkları için siz farkında olmadan sağlığınız tehdit ederler. Lekeler ise koltuk takımlarınızın şıklığına gölge düşürür. Koltuk döşemesi altında yer alan gizli kirler ise sizin, ailenizin, çocuklarınızın ve evcil hayvanlarınızın sağlığını olumsuz yönde etkiler. Koltuk yıkama hizmetimiz kapsamında sağlığınız tehdit eden bu bakteri ve mikropları koltuk döşemleriniz üzerinden gidererek, daha sağlıklı bir yaşam alanında vakit geçirebilmenize imkan sağlıyoruz.

Bizler sizleri memnun etmek için koltuk yıkama işlemlerimizde tüm olanakları sizlere sunmaya özen gösteriyoruz. Teknolojik açıdan yeniliklere uyumlu makineler, hijyeni üst seviyede karşılayan temizlik malzemeleri, döşemlere özel şampuanlar, yüksek çözünürlük ile kolay kurma imkanı sunan ürünler kullanıyoruz.

Çalışmamız sırasında önem verdiğimiz diğer bir detay ise aman yönetimidir. Ekiplerimizin zamanı doğru kullanmaları sonunda, en kaliteli hijyen koşulları ile kısa sürede temiz koltuklarınızı sizlere teslim ediyoruz. Çevreye ve topluma saygılı, hızlı, dürüst, çalışmayı vizyonumuzda benimsemekteyiz.

Yerinde yıkıma hizmetimiz kapsamında ise her hangi bir zahmete girmenizi önlüyoruz. Koltuklarınız, yatak döşemenizi ve sandalyeleriniz yıkatmak istediğinizde, bu eşyalarınız taşımaya ve ya yerlerini değiştirmeye ihtiyaç duymayacaksınız. Özel ekipman ve vakumlu cihazlarımız ile evleriniz ziyaret ederek kısa süre içerisinde hijyen sağlıyoruz. Makinelerimizin sistemleri gereği etrafa su yayılması, deterjan kalıntılarının dökülme gibi sorunların tümünden korunmanızı sağlıyoruz.

Diğer yandan kaç adet koltuk için yıkama işleminden yararlanacağınıza, L koltuk veya oturma gurubu çeşitlerinden hangisine sahip olduğunuza, koltuklarınızın kirlilik oranlarına ve sahip oldukları derin leke oluşumlarına bağlı olarak fiyatlarımızı hesaplayarak, en avantajlı seçenekleri sileri sunmaya özen gösteriyoruz.

İşlemlerimiz ardından ise profesyonel koltuk yıkama farkını belirgin şekilde gözlemleyebilirsiniz. Çünkü temizlik aşamamızda sıradan deterjan kullanımı tercih etmiyor, döşemler için özel olan ve profesyonel teknikte kullanılan ürünleri işlemlerimize dahil ediyoruz.

İzmir koltuk yıkama şirketi olarak, en çok vakit geçirdiğiniz ve günlük kullanımda üzerine uzandığınız ve yakın temas gerçekleştirdiğiniz koltuklarınızı derinlemesine hijyenler buluşturuyoruz. Yeni yıkanan koltuklarınız kullandığımız vakumlu makinelerimizin tekniğine bağlı olarak hava alan bir oda içerinden 12 saat ardından kururlar. Bu işlemimiz silere konforlu temizlikten yararlanma imkanı sunmaktadır. Hiçbir zahmete katlanmadan

Call Now Button
WhatsApp Destek
WhatsApp Destek