Konak ve Alsancak Koltuk Yıkama

Konak ve Alsancak koltuk yıkama firması olarak lekeli ve kirli koltuk takımı, çekyat, yatak, köşe koltuk takımlarınız için uygun fiyatlara temizleme hizmeti vermekteyiz.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Konak ve Alsancak koltuk yıkama hizmetimizi profesyonel bir ekip ile vermekteyiz. Gelişen teknoloji ile beraber koltuk yıkama işlemi için de birçok ekipman geliştirilmiştir ve yeniliklere açık olan firmamız bu ekipmanlar ile temizlik işlemlerini yapmaktadır. Konak koltuk yıkama hizmeti almak isteyen müşterilerimizin, en az 3 saat öncesinde bizimle iletişime geçmeleri yeterli olmaktadır. Randevularını oluşturduktan sonra verilen saatte ekiplerimiz işlemi gerçekleştirmek için adreslerine gitmektedir. %100 müşteri memnuniyetini sağlamak isteyen bir firma olarak; bu zamana kadar hizmet verdiğimiz birçok müşterimizi referans olarak gösterebilmekteyiz. Müşterilerimizin koltuklarının ilk aldıkları günkü kadar yeni ve parlak renkte olmasını amaçlamakta ve koltuklarına buna yönelik işlemler uygulamaktayız.

Konak ve Alsancak İlçelerine Koltuk Yıkama Hizmetini Nasıl Vermekteyiz?

Alsancak koltuk yıkama firması olarak hizmet sürecimizi müşterilerimize göre şekillendirmekteyiz. Müşterilerimizin koltuklarının durumunu incelemekte ve müşterilerimizin taleplerini dikkate almaktayız. Bu bağlamda koltuktaki tozları vakumlu makine ile süpürerek işe başlamaktayız. Lekenin zorluğuna, büyüklüğüne göre kullanılacak olan deterjanı belirlemekteyiz. Doğru deterjanın belirlenmemesi durumunda; koltuk zarar görebilmektedir. Spreyleme yöntemi ile beraber koltuklardaki kirlerin yumuşatmasını yapmaktayız. Leke olan bölgelere lokal olarak deterjanlı özel karışımın uygulanması ile beraber koltukları yıkamaktayız. Ardından vakumlama ve sonrasında durulama işlemini yapmaktayız. Yaptığımız işlemleri sonradan kontrol etmekteyiz. Çıkaramadığımız lekeler için aynı aşamaları tekrar uygulamaktayız. Aynı işlemler Konak halı temizleme hizmetimiz için de geçerlidir.

Koltuk Yıkama Sonrasında Ne Kadar Sürede Koltuğunuzu Kullanabilirsiniz?

Koltuk yıkama işlemi sırasında 3 motorlu ve 7.200 W emiş yüksek vakum gücüne sahip makineleri kullanmaktayız. Konak ve Alsancak koltuk yıkama şirketi olarak müşterilerimizin koltuklarını yıkadıktan sonra suyun %85’inin vakumlanmasını sağlamaktayız. Bu sayede sadece %15 oranında bir ıslaklık kalmaktadır. Bu da oldukça az bir nem oranına denk gelmektedir. Koltuğun tamamen kuruyabilmesi için ise; oda sıcaklığında ortalama 4 saat ile 8 saat arasında bir sürede bekletilmelidir. Alsancak ve Konak koltuk temizleme hizmeti aldıktan sonra koltukta kusma veya lekelenme gibi problemler yaşanmamaktadır. Müşterilerimiz aynı gün içerisinde yıkanan koltuklarını kullanmaya başlayabilmektedirler.

Müşteri Memnuniyeti Uyumlu Koltuk Temizleme Hizmet Anlayışı

Profesyonel bir İzmir koltuk yıkama firması olarak müşterilerimizin verdiğimiz hizmetten memnun kalabilmeleri adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Müşterilerimize zamanında ve kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Koltuklarındaki lekeleri çıkartacağımıza dair garanti vermekteyiz. Müşterilerimizin koltuklarındaki lekeleri çıkartamadığımız durumlarda, çıkartana kadar özel karışımlar hazırlayarak leke çıkartma işlemine devam etmekteyiz.

%100 memnuniyet garantisi verdiğimiz hizmetimizde modern ekipmanlar kullanmaktayız. Bu sayede kısa süre içerisinde müşterilerimizin isteklerine göre bir koltuk temizliği yapabilmekteyiz. Deneyimli ekibimiz ile beraber hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ortaya koyduğumuz işimizin bitiminde müşterilerimizin değerlendirmelerini dinlemekteyiz ve hizmet anlayışımıza ters düşen bir durum oluştuğunda bunu telafi etmekteyiz. Konak ve Alsancak koltuk yıkama hizmeti ile ilgili gerekli bilgilendirmeleri bizimle iletişime geçen müşterilerimize yapmaktayız.

Call Now Button
WhatsApp Destek
WhatsApp Destek