Balçova Koltuk Yıkama

Balçova koltuk yıkama firması olarak lekeli ve kirli koltuk takımı, çekyat, köşe koltuk takımlarınız için uygun fiyatlara temizleme hizmeti vermekteyiz.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Balçova koltuk yıkama hizmetimiz ile müşterilerimizin koltuklarını zorlu kir ve lekelerden arındırmaktayız. Emiş gücü yüksek ve koltuklara zarar vermeyen ekipmanlarımız ile beraber müşterilerimizin koltuklarını aldıkları ilk günkü kadar temiz hale getirmekteyiz. Her müşterimize aynı temizleme işlemini uygulamamaktayız. Koltuklarının kumaşına ve durumuna göre uygulayacağımız maddeleri belirleyerek buna göre bir yıkama süreci planlamaktayız.

Balçova Koltuk Yıkama Hizmeti İçin Neden “Şirin Koltuk Yıkama”?

koltuk yıkama balçova

İzmir ilçesinde Balçova koltuk temizleme firması olarak müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Bizi tercih etmeleri için müşterilerimize sunduğumuz hizmetler ise şöyledir:

  • Alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile çalışmaktayız. Bu sayede koltuk yıkama hizmetini profesyonel bir süreç içerisinde vermekteyiz. Müşterilerimizin koltukları herhangi bir zarar görmediği gibi işlem sonrasında kendilerine ilk günkü hali kadar yeni görünümlü bir şekilde bırakılmaktadır.
  • Modern ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz. Son teknoloji ekipmanlar ile temizleme işlemlerini yerine getirmekteyiz.
  • Çalışma prensibimizi belirlerken %100 müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz. Hizmet sürecimizi müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerle iyileştirmekteyiz.
  • Zamanında servis hizmeti sunmaya özen göstermekteyiz. Müşterilerimizin belirttikleri gün ve saati geçirmeden talep ettikleri hizmeti sunmaktayız.
  • Müşterilerimizin bütçelerine uygun bir fiyat politikası benimsemekteyiz. Müşterilerimizin taleplerine göre daha önceden belirlemiş olduğumuz fiyatlandırmamız üzerinden hesaplama yapmaktayız.

Koltuk Temizleme Hizmetini Nasıl Veriyoruz?

Balçova koltuk yıkama olarak müşterilerimizin koltuklarını emiş gücü yüksek bir makine ile tozlardan arındırarak işleme başlamaktayız. Vakumlama yöntemi ile tozları süpürmekteyiz. Koltuk yıkanırken kalan tozların yapışmaması adına, tozlardan arındırma aşamasına önem vermekteyiz. Balçova koltuk yıkama olarak müşterilerimizin koltuklarının kumaşlarına göre uygun deterjan seçmekteyiz. Bu sayede koltuk kumaşına zarar gelmemesini sağlamaktayız. Koltuk kumaşına göre özel bir karışım hazırlayarak bu karışımı koltuğun yüzeyindeki lekelere uygulamaktayız. Bu da koltuktaki lekelerin yumuşamasını sağlamaktadır. Leke oranına göre özel leke sökücüler de uygulayabilmekteyiz. Bütün bu aşamaları gerçekleştirdikten sonra döner uçlu fırça makinesi ile koltuğun yüzeyini fırçalayarak köpürtmekte ve kirleri kabartmaktayız. Ardından kabaran kirleri de 3 motorlu sanayi tipi büyük koltuk yıkama makinesiyle vakumlamaktayız. Koltuğun yüzeyindeki kirli suyun çekilmesi ile beraber koltuğa saf su vererek durulama aşamasına geçmekteyiz. Lekelerin ve kirlerin çıkıp çıkmadığını ekibimiz kontrol etmektedir. Çıkmayan lekelerin olması durumunda; ekibimiz koltuğa tekrar müdahale etmektedirler.

İstediğiniz Gün ve Saatte Koltuk Yıkama Hizmeti Alın!

Balçova koltuk yıkama şirketi olarak randevu sistemi ile çalışmaktayız. Hayatta en önemli şeylerden biri vakti doğru kullanmak olduğu için müşterilerimizin de koltuk yıkama hizmeti alırken zamandan tasarruf etmelerini sağlamaktayız. Bu sebeple kendileri istedikleri günü ve saati bize bildirerek randevularını oluşturabilmektedirler. Oluşturulan randevu saatinde ekibimiz belirttikleri adrese gitmektedirler. Geç kalma veya gitmeme problemleri olmamaktadır. Randevu oluşturmak istedikleri saatten en az 3 saat önce bizimle iletişime geçmeleri yeterli olmaktadır.

Koltuklarınızdaki Lekelere Kökten Çözüm Buluyoruz!

Her lekenin çıkartılabilmesi hiçbir yerde hiçbir firma için mümkün değildir. Ancak zorlu lekeleri koltuğun dokusuna ve rengine zarar vermeden çıkartabilmekteyiz. Balçova koltuk temizleme firması olarak; koltuk yıkama işlemlerimizde koltuğa herhangi bir zarar vermeyeceğimizin garantisini vermekteyiz. Profesyonel bir ekip ile çalıştığımız için koltuklardan çıkarttığımız lekeler bir süre sonra tekrar ortaya çıkmamaktadır. Birkaç saat, gün, ay veya yıl sonra koltuklarda leke kusma problemi oluşmamaktadır. Yüksek vakumlu makineler kullandığımız için koltuklarda ıslaklık derecesinde bir su kalmamaktadır. Koltuk yıkama işlemlerimize garanti verdiğimiz için koltuklarında kusma, çıkmayan leke gibi problemler olan müşterilerimizin koltuklarını tekrar yıkamaktayız. Balçova koltuk yıkama hizmetimiz ile koltuktaki lekelere kökten çözüm üretmekteyiz.

Call Now Button
WhatsApp Destek
WhatsApp Destek