Bornova Koltuk Yıkama

Bornova koltuk yıkama firması olarak lekeli ve kirli koltuk takımı, çekyat, köşe koltuk takımlarınız için uygun fiyatlara temizleme hizmeti vermekteyiz.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Bornova koltuk yıkama firmamız; müşteri memnuniyeti odaklı, tam zamanında, uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet vermektedir. Müşterilerimizin sadece birkaç dakikalarını ayırarak koltuk yıkama için firmamızdan randevu almaları yeterli olmaktadır. Geri kalan bütün işlemler ile ekibimiz ilgilenmektedir. Alanında uzman, işinin ehli, kriz yönetimi yapabilen bireylerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Bu sayede koltuk yıkama hizmetimizi problemsiz bir şekilde verebilmekte ve müşteri memnuniyeti oranımızı belirli bir ivme ile arttırabilmekteyiz. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetimizin arkasında durmakta ve herhangi bir sorun oluşması durumunda, ücretsiz koltuk yıkama hizmeti vererek telafisini yapmaktayız.

Koltuk Yıkama Hizmeti Ne Zaman Gereklidir?

Koltuklarının yıkanmasının gerekip gerekmediğini müşterilerimiz kendileri anlayabilmektedirler. Koltukların ilk alındığı günkü renginin ve parlaklığının olmaması durumunda; bu koltuğun yüzeyinde kir biriktiği anlamına gelmektedir. Ayrıca koltuğa herhangi bir madde döküldüğünde ve koltukta leke yaptığında; her ne kadar lekenin olduğu bölge müşterilerimiz tarafından silinmiş olsa da etkili bir temizlik sağlanamamış olabilmektedir. Bu sebeple müşterilerimizin profesyonel bir Bornova koltuk temizleme şirketinden yardım almaları gerekmektedir. Koltuğun yüzeyindeki kir, toz, bakteri, alerjen ve mikroorganizmalar için Bornova koltuk yıkama firmamız daha etkili çözüm bulmaktadır.

Hangi Periyotlarda Koltuklar Yıkatılmalıdır?

Nasıl ki ev içerisindeki eşyaların belirli periyotlarda tozları alınıyor ise; koltukların da belirli aralıklarda yıkanması gerekmektedir. Daha hijyenik bir ortamda vakit geçirebilmek için koltukların yıkatılmasının aksatılmaması gerekmektedir. Bornova koltuk yıkama firması olarak müşterilerimizin 6 aylık periyotlarda koltuklarını yıkattırmalarını tavsiye etmekteyiz. Koltuklarını bu süre içerisinde ne kadar temiz kullandıklarına göre koltuk yıkatma aralıklarını değiştirebilmektedirler.

Her Lekeyi Çıkartabilir Miyiz?

Kolay ve zor çıkabilen lekeler bulunmaktadır. Bu lekelerin çıkartılabilmesi için ekiplerimiz özel şampuan karışımları elde etmektedirler. Hem lekenin bulunduğu koltuk kumaşına zarar vermeyecek hem de lekenin çıkartılmasına yardımcı olacak karışımlardır. Çıkartmanın imkansız olabileceği lekeler de bulanabilmektedir. Ancak kolay veya zor fark etmeksizin, çıkartılabilecek her türlü lekeyi ekibimiz çıkartmaktadır.

Bornova koltuk yıkama firması olarak var olan lekeleri kalıcı olarak çıkartabilmekteyiz. Çıkarttığımız lekeler sonrasında tekrar koltuğun yüzeyine çıkmamaktadır. Kusma ismi verilen problem oluşmadığı gibi su lekesi de meydana gelmemektedir. Yıkama işleminden belirli bir süre sonra koltuğun kumaşının yeninden kir kusması gibi durumlara karşı firmamız garanti vermektedir. Elde olmayan sebeplerden dolayı kusmanın meydana gelmesi durumunda ise; firmamız koltuk yıkama işlemini yeniden yapmaktadır. Telafi amaçlı yapılan koltuk yıkama işlemlerinde herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Uygun Fiyata Koltuk Temizliği

İzmir koltuk yıkama firması olarak önceliğimiz müşterilerimizdir. Kalitemizden ödün vermeden uygun fiyatlar ile koltuk yıkama ihtiyacı olan herkese ulaşmayı amaçlamaktayız. Bu sebeple belirli bir kalite düzeyini koruyarak müşterilerimize sektöre göre oldukça uygun fiyatlar sunmaktayız. Bornova koltuk temizlemefiyatları ile ilgili bilgi almak isteyen müşterilerimizin bizimle telefon aracılığı ile iletişime geçmeleri yeterli olmaktadır.

Call Now Button
WhatsApp Destek
WhatsApp Destek