Buca Koltuk Yıkama

Buca koltuk yıkama firması olarak lekeli ve kirli koltuk takımı, çekyat, yatak, köşe koltuk takımlarınız için uygun fiyatlara temizleme hizmeti vermekteyiz.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Buca koltuk yıkama hizmetini uzun yıllardır vermekte ve müşteri kitlemizi de her geçen gün genişletmekteyiz. Git gide büyüyen müşteri kitlemizi ile beraber hizmet kalitemizi iyileştirmeyi amaçlamaktayız. Müşterilerimizin karşılaşabilecekleri problemleri önceden belirleyip önlemler almaktayız. Müşterilerimiz ile her zaman bir çözüm ortağı gibi iletişime geçmekteyiz. Buca koltuk temizleme şirketi olarak müşterilerimizin koltuklarını zararlı organizmalardan arındırarak çok daha temiz bir ortamda yaşayabilmelerini sağlamaktayız. Gün içerisinde rutin hayatının yorgunluğunu hisseden müşterilerimizin koltuklarını yıkamaları gerektiğinde, kendilerine yardımcı olmaktayız. Uzman ve deneyimli ekibimizin yanı sıra, geniş bir servis ağımız da bulunmaktadır.

Buca Koltuk Yıkama İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Buca koltuk yıkama şirketi olarak verdiğimiz hizmetin aşamaları aşağıda verilmiştir:

  • Koltuklar yıkanırken kir ve tozların yapışmaması için öncelikle bu koltuktan bu tozların uzaklaştırılması gerekmektedir. Bunun için de en etkili yöntem vakum ile süpürmektir.
  • Ardından müşterilerimizin koltuklarında herhangi bir aşınma ve doku bozulması olmaması için koltuğun temizleneceği deterjan belirlenmektedir.
  • Kullanılacak olan deterjanın su ile seyreltilmesi ile beraber sprey kıvamında bir karışım elde edilmektedir. Bu karışım lekelerin yumuşamasını sağlamaktadır. Bu sebeple sadece lekelerin olduğu bölüme hafifçe uygulanması gerekmektedir.
  • Özel karışımında lekelerin olduğu kısımlara uygulanması ile beraber koltuktaki kirlerin kabarması sağlanmaktadır. Bunun için döner uçlu fırça makinesi tercih edilmektedir.
  • Kabartılan kirler vakum yöntemi ile çekilmektedir.
  • Kirler çekildikten sonra koltukların daha hijyenik olabilmesi için durulama yapılmalıdır. Durulama işlemi sırasında koltuklara saf su verilmektedir ve sonrasında yine vakumlama yöntemi ile bu saf su çekilmektedir. Koltuğun büyük çoğunluğu kurumuş olmaktadır ve çok az bir nemlilik bulunmaktadır. Böylece ekibimiz koltuk yıkama işlemini tamamlamış olmaktadır.

Koltuk Yıkamada Buharın Gücü

İzmir koltuk yıkama firması olarak hizmet kalitemizde de gelişen teknolojiye ayak uydurmaktayız. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda buharlı sistemler ile koltuk yıkama işlemini yapabilmekteyiz. Buca koltuk yıkama işlemini yüksek sıcaklıkta buhar püskürterek verebilmekteyiz. Buharın mikroskobik boşluklara kadar temas edebiliyor olması ile beraber; müşterilerimizin koltuklarındaki en zorlu kirler dahi temizlenebilmektedirler. Derinlemesine bir temizlik yapılmasını sağlamaktadır. Bu sayede sadece çıplak gözle bakıldığında değil, aynı zamanda müşterilerimizin koltuklarına mikroskop altında bakıldığında da koltukların temiz olduğu görülebilmektedir.

Her Bütçeye Hitap Eden Koltuk Yıkama Hizmeti

Bucak koltuk yıkama firması olarak; verdiğimiz hizmete uygun bir fiyatlandırma politikamız bulunmaktadır. Yıkanacak olan koltukların sayılarına, büyüklüklerine, koltuklardaki lekelerin yoğunluklarına göre bir fiyat belirlemekteyiz. Uygun fiyat politikasını benimseyen bir firma olarak her bütçeden bireyin tercih edebileceği bir hizmet vermekteyiz. Ticari kaygılar güderek bir fiyat belirlemektense, müşterilerimizin memnun olmalarını istemekteyiz. Her müşterimiz için kişiselleştirilmiş bir fiyat belirlemekteyiz. Yapılacak olan işlemlere ve kullanılacak olan temizlik ürünlerine göre Buca koltuk yıkama için belirlediğimiz fiyatlar değişiklik göstermektedirler.

Call Now Button
WhatsApp Destek
WhatsApp Destek