Gaziemir Koltuk Yıkama

Gaziemir koltuk yıkama firması olarak lekeli ve kirli koltuk takımı, çekyat, yatak, köşe koltuk takımlarınız için uygun fiyatlara temizleme hizmeti vermekteyiz.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Gaziemir koltuk yıkama hizmetini uzun yıllardır vermekteyiz. Bu süreç içerisinde sektörümüzün ileri gelen firmalarından biri olmayı başarmaktayız. Zaman içerisinde müşteri kitlemizi geliştirmiş bulunmaktayız. Kaliteli hizmeti uygun fiyata vermeyi amaçlamaktayız. İzmir koltuk yıkama firması arayanların firmamız ile iletişime geçmeleri ve bir randevu almaları yeterli olmaktadır. Koltuktaki lekeler tamamen çıkana kadar koltuğa temizlik işlemini uygulamaya devam eden bir firma olarak;  kurulduğumuz günden bugüne müşterilerimizin güvenini sarsmadan hizmet vermeye devam etmekteyiz. Koltuk yıkama işlemi sırasında müşterilerimizin koltuklarının renklerine, dokularına, kumaşlarına herhangi bir zarar vermemekteyiz. Yüzeyindeki kirlerin temizlenmesi ile beraber koltuklar ilk günkü haline dönmektedir.

Gaziemir Koltuk Yıkamada Ayırt Edici Özelliklerimiz

Gaziemir koltuk yıkama firması olarak diğer firmalara göre çok daha profesyonel bir hizmet vermekteyiz. Ekibimizden çalışma sürecimize kadar her adımımızda profesyonellikle ilerlemekteyiz. Oldukça tecrübeli bir ekip ile çalışmaktayız. Bu sebeple zorlu lekeler çıkana kadar izlenebilecek alternatif yollar ile ilgili daha net bilgiler verebilmekteyiz. Randevu sistemi ile çalıştığımız için müşterilerimizin koltuk yıkama talepleri arasında karışıklık veya aksama yaşamamaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım sergilediğimiz için yıkama fiyatları da dahil olmak üzere birçok konuda müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Hizmet Kalitemiz, Diğerlerinden Farkımızdır!

Profesyonel hizmet anlayışını benimseyen bir Gaziemir koltuk yıkama şirketi olmaktayız. Çalışanlarımızın da bu anlayışı benimsemesini sağlamaktayız. Dolayısı ile çalışanlarımızın bizim hizmet kurallarımızın çerçevesinde müşterilerimizin koltuklarını temizlemektedirler. Ekolojik deterjanlarımız ile daha kaliteli bir temizlik sonucu almayı amaçlamaktayız. Aynı zamanda müşterilerimizin koltuklarına sinmiş olan kokuların, kirlerin ve lekelerin çıkmasını sağlayabilecek makineler kullanmaktayız. Sektörümüzdeki yenilikleri ve gelişen teknolojiyi takip etmekteyiz. Bu sebeple koltuk yıkama ile ilgili yenilikleri deneyerek müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Bunlardan biri ise buhar makineleri olmaktadır. İsteyen müşterilerimize vakumlama yöntemi ile ve dileyenlere buhar yöntemi ile Gaziemir koltuk temizleme hizmeti vermekteyiz.

Koltuk Yıkamada İzlediğimiz Adımlar

Gaziemir koltuk yıkama işleminde emiş gücü yüksek makineler kullanmaktayız. Önce koltuklardaki toz ve kirlerden kurtulmaktayız. Ardından koltuk kumaşını incelemekte ve bu kumaşa uygulayabileceğimiz özel şampuanları belirlemekteyiz. Koltuğun kumaşı ile uyumlu bir yıkama şampuanı belirledikten sonra kirlerin üzerine bu şampuanı uygulamaktayız. Kirlerin daha çok yumuşadı ve kabardığı görülmektedir. Kirlerin daha fazla kabarabilmesi için ilgili bölgenin fırçalanması gerekmektedir. Bu har uygulaması yapılacak ise; bu aşamada yapılmalıdır. Uygulanacak olan buharlı yıkama makinesine bitkisel solüsyon uygulaması yapılmalıdır. Döner uçlu fırça makinesi ile koltukların fırçalanması ile beraber koltukların çok daha hijyenik olması sağlanabilmektedir. Son aşamada koltuklara yapılan vakumlama işlemi ile beraber işlem bitiminde koltuğun büyük ölçüde kurumuş olduğu görülmektedir. Hava sirkülasyonunun olduğu bir ortamda birkaç saat daha koltukların kurumaya bırakılması önerilmektedir. Ekibimiz Gaziemir koltuk yıkama hizmeti için kontrol yapmakta ve yapılan işlemlerin işe yaramaması durumunda koltuk yıkamaya devam etmektedir.

Call Now Button
WhatsApp Destek
WhatsApp Destek