Güzelbahçe Koltuk Yıkama

Güzelbahçe koltuk yıkama firması olarak lekeli ve kirli koltuk takımı, çekyat, yatak, köşe koltuk takımlarınız için uygun fiyatlara temizleme hizmeti vermekteyiz.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Güzelbahçe koltuk yıkama hizmetleriGüzelbahçe koltuk yıkama hizmetini uzun yıllardır hizmet kalitemizi bozmadan vermeye devam etmekteyiz. Müşterilerimizin koltuklarındaki inatçı lekeler için de kolay lekeler için olduğu kadar iddialıyız. Koltuk temizleme işlemi sırasında müşterilerimizin koltuklarının rengine veya dokusuna herhangi bir zarar vermemekteyiz. Koltukların dokularına, koltuklardaki lekelerin zorluğuna göre uzman ekiplerimiz özel karışımlar hazırlamaktadırlar. Bu sayede koltuklara yanlış uygulamalar yapılmamış olmaktadır ve koltuğun kumaşı da zarar görmemektedir. Aynı zamanda uzun uğraşlar gerekmeden, kısa süre içerisinde koltuktaki lekeleri çıkartabilmek mümkün olmaktadır. Uygun fiyata kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan bir firma olduğumuz için her bütçeden bireyin tercih ettiği bir firmayız. Gelişen teknoloji ile beraber üretilen modern makineler ile işlem yaptığımız için müşterilerimize memnuniyet garantisi verebilmekteyiz.

Güzelbahçe Koltuk Yıkama Hizmetimiz

Güzelbahçe koltuk yıkama işlemi öncesinde koltuklardaki kir ve tozların temizlenmesini sağlamaktayız. Emiş gücü yüksek olan sanayi tipi makinelerimiz ile tozları temizledikten sonra koltuklar için uygun şampuanın seçimini yapmaktayız. Koltuktaki zorlu kirlerin ve lekelerin yumuşatılabilmesi için seçtiğimiz şampuanı koltuklara uygulamaktayız. Bu şampuanları sadece lokal olarak lekelerin olduğu bölgelere uygulamaktayız. Kirlerin kabarmasını modern makinelerimiz ile sağladıktan sonra vakumlama yöntemi ile koltukları yıkamaktayız. Koltukları yıkadıktan sonra ise; temiz su ile durulamasını yapmakta ve en son kurutmaktayız. Koltuk yıkama işlemimiz bittiğinde; vakumlama yöntemini kullandığımız için koltuğun sadece %15’i nemli kalabilmektedir. Koltuğun büyük bir bölümü kurutulduğu için müşterilerimizin bir ay da geçse koltuklarında kusma ve lekenin çıkmaması gibi bir problem ile karşılaşma ihtimalleri bulunmamaktadır. Müşterilerimizin talep etmeleri durumunda, buharlı yıkama da yapabilmekteyiz. Ekibimiz bütün lekeleri çıkartana kadar gerekli uygulamaları yapmaya devam etmektedir.

%100 Garantili Temizleme İşlemi

Güzelbahçe koltuk yıkama şirketi olarak müşterilerimize verdiğimiz hizmetin arkasında bulunmaktayız. Kendilerine koltuklarındaki lekelerin ve kirlerin çıkması, koltuklarının zarar görmemesi konusunda garanti vermekteyiz. Kullandığımız modern teknoloji ekipmanlarımız ve leke çıkarıcı özel formüllerimiz sayesinde çıkması zor olan lekeleri de çıkartabilmekteyiz. Ancak istisnasız her koltuk lekesinin çıkabilmesi konusunda hiçbir firma garanti verememektedir. Yine de Güzelbahçe koltuk temizleme konusunda müşterilerimize koltuklarındaki lekelerin çıkması için elimizden gelen çabayı göstereceğimizin sözünü verebilmekteyiz.

Koltukların kumaşının zarar görmemesi, renginin korunması ve lekelerinin çıkması konusunda garanti vermekteyiz. Koltuk yıkama işlemimizden sonra ekibimiz yapılan işlemin sonucunu denetlemektedir. Lekelerin çıkmamış olması durumunda, koltuklara tekrar işlem uygulanmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin mağdur olması engellenebilmektedir.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Kalitemiz

Güzelbahçe koltuk yıkama firması olarak müşterilerimizin hizmetimizden memnun kalmasını önemsemekteyiz. Bu sebeple müşterilerimizin koltuk yıkama hizmeti alırken karşılaşabilecekleri problemleri önceden tespit ederek önlemlerimizi almaktayız. Kendilerini hem zaman açısından hem de koltuk yıkama hizmeti konusunda mağdur etmemekteyiz. Randevu sistemi ile çalışmaktayız ve müşterilerimizin belirttikleri zaman aralığında koltuklarını temizlemekteyiz. Ekiplerimiz bu süre içerisinde işlerini en iyi şekilde yapmayı hedefledikleri için lekeleri çıkartana kadar hizmet vermeye devam etmekteyiz. Personellerimiz alanında uzman oldukları için temizleme işlemi sırasında doğru teknikleri uygulayarak kısa süre içerisinde başarılı bir sonuç alabilmektedirler.

Koltuklarınızı Yıkattıktan Sonra Beklemeden Kullanmaya Başlayın!

İzmir koltuk yıkama olarak müşterilerimizin koltuklarını yıkattıktan sonra koltuklarını kullanmaya kısa süre içerisinde başlayabilmelerini hedeflemekteyiz. Bu sebeple koltuklar yıkanırken verilen suyun %85’ini vakumlayarak koltuklarda sadece %15 civarında nem oranı kalacak şekilde işlemi bitirmekteyiz. Ortalama 4-8 saat arasında bir süre koltuklar kurutmak için bekletildiğinde kurumaktadır. Bu sayede koku, kusma veya koltukların ahşaplarında çürüme gibi problemler meydana gelmeden kısa süre içerisinde koltukları kullanmaya başlayabilmek mümkündür. Güzelbahçe koltuk yıkama işlemi sonrasında müşterilerimizin problem yaşamayacaklarını garanti etmekteyiz.

Call Now Button
WhatsApp Destek
WhatsApp Destek