Hatay Koltuk Yıkama

İzmir Hatay koltuk yıkama firması olarak lekeli ve kirli koltuk takımı, çekyat, yatak, köşe koltuk takımlarınız için uygun fiyatlara temizleme hizmeti vermekteyiz.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

İzmir Hatay koltuk yıkama hizmetimizi müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde vermekteyiz. Proaktif bir yol izlediğimiz için müşterilerimizin verdiğimiz hizmetten memnun kalmalarını sağlayabilmekteyiz. Hatay koltuk yıkama hizmetimiz garantili bir hizmet olmaktadır. Müşterilerimize koltuklardaki lekelerin çıkacağı, sonradan koltuklarda kusma olmayacağı ve bu süreç içerisinde koltuklarının herhangi bir zarar görmeyeceği konusunda söz vermekteyiz. Koltuklarının istenildiği gibi temizlenmemesi durumunda; lekelerin çıkartılması için koltuklara tekrar işlem uygulamaktayız. Emiş gücü yüksek olan makineler ile temizleme işlemini yaptığımız için müşterilerimizin koltukları kısa süre içerisinde kurumaktadır ve bu sayede uzun saatler beklemelerine gerek kalmadan yıkanan koltuğu kullanabilmelerini sağlamaktayız.

Şirin Koltuk Yıkama Hatay Olarak Koltuklarınızı Nasıl Temizliyoruz?

Hatay koltuk yıkama firması olarak temizleme işlemini nasıl yapacağımıza koltuğa baktıktan sonra karar vermekteyiz. Koltuğun üzerindeki leke ve kir çeşidinin yanı sıra koltuğun kumaşını da analiz etmekteyiz. Müşterilerimizin işlem ile ilgili beklentilerini dinlemekte sonrasında uygulayacağımız temizlik yöntemini belirlemekteyiz. Koltuğun kumaşına ve lekenin zorluğuna göre kullanacağımız temizlik ürününe karar vermekteyiz. Kir ve lekeleri kabarttıktan sonra kabartma işleminin daha etkili olabilmesi adına fırçalama yapmaktayız. Ardından lekelerin olduğu bölgelere leke çıkarıcı temizlik ürünlerimizi uygulamaktayız. Koltuğun tamamını yıkadıktan sonra durulama aşamasına geçmekteyiz. Koltukta herhangi bir kimyasal kalmaması için durulama işlemini özenle yapmaktayız.

Doğru Koltuk Yıkama Ürününü Nasıl Belirliyoruz?

Hatay koltuk yıkama şirketi olarak müşterilerimizin koltuklarının kumaşlarına, ahşap kısımlarının olup olmamasına dikkat etmekteyiz. Koltuk temizliği için çeşitli kodlar bulunmaktadır. Bazı koltuklar sadece su bazlı temizlik ürünleri temizlenebilmektedir. Bazıları ise; hem kuru hem de su bazlı temizlik ürünleri ile temizlenmeye uygundur. Koltuk temizleme kodlarının doğru okunabilmesi ve koltukların doğru yöntem ile temizlenebilmesi için müşterilerimizin bizim gibi profesyonel bir Hatay koltuk yıkama firması ile çalışmaları gerekmektedir. Alanında uzman ve deneyimli bir ekibe sahip olduğumuz için doğru yıkama ürününü belirlemede başarılı olmaktayız.

Tecrübeli ve Güvenilir İzmir Hatay Koltuk Temizleme Firması

İzmir koltuk yıkama şirketi olarak senelerdir hizmet kalitemizi bozmadan faaliyet göstermekteyiz. Koltuk yıkama konusunda müşterimize sunduğumuz avantajlarımız ise aşağıdaki gibidir:

  • Oldukça uzun yıllardır koltuk yıkama hizmeti verdiğimiz için belirli bir deneyim düzeyini aşmış bulunmaktayız.
  • Koltuk yıkama esnasında kullandığımız makinelerimiz son teknoloji ve modern olmaktadır.
  • Koltukları yıkarken kullandığımız ürünler hem organik hem de kaliteli olmaktadır. Koltuklara zarar verebilecek herhangi bir ürünü kullanmamaktayız.
  • Çalışanlarımız işinin ehli oldukları için koltukların kirden arınması, koltuktaki lekelerin çıkartılması konularında oldukça uzmandırlar.
  • Haftanın yedi günü müşterilerimizin koltuk yıkama hizmeti talep edebilmeleri mümkündür.
  • Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışımız bulunmaktadır.
  • Hizmet verdiğimiz birçok müşterimizin olumlu geri dönüşlerini referans olarak gösterebilmekteyiz.
  • Uygun fiyat politikasını benimsediğimiz için Hatay koltuk yıkama sektöründe de fiyat belirleyen firmalar arasında olmaktayız.
Call Now Button
WhatsApp Destek
WhatsApp Destek