Karabağlar Koltuk Yıkama

Karabağlar koltuk yıkama firması olarak lekeli ve kirli koltuk takımı, çekyat, yatak, köşe koltuk takımlarınız için uygun fiyatlara temizleme hizmeti vermekteyiz.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Karabağlar koltuk yıkama hizmetimizi; koltuklardaki kirlerin, tozların, gözle görülmeyen alerjenlerin, bakterilerin ve mikroorganizmaların ortadan kaldırılabilmesi için vermekteyiz. Vakumlu ve buharlı makineler ile koltuk yıkama işlemini yapmaktayız. Alanında uzman olan ekiplerimiz tarafından koltuk yıkama operasyonu sürdürülmektedir. Ekibimiz yapılacak olan işlemler için öncesinde müşterilerimize bilgilendirmede bulunmaktadır. Müşterilerimizim koltuklarındaki lekeler çıkartılana kadar ekiplerimizin koltukları yıkamaktadırlar. Bu sebeple müşterilerimize sonuç garantili hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize net bir fiyat verebilmemiz için ekiplerimizin ücretsiz bir şekilde yıkanacak olan koltukları incelemeleri gerekmektedir. Her deterjan her koltuğa uygulanamamaktadır. Bu sebeple ekiplerimiz koltuklara uygun deterjanları seçmektedirler. Bu seçimleri müşterilerimiz kendileri yapamayacağı için bizden profesyonel destek almalıdırlar.

Koltuklardaki Çıkmayan Lekelere Son!

Karabağlar koltuk yıkama şirketi olarak müşterilerimizin koltuklarındaki çıkmayan lekelere çare olmaktayız. Doğru lekenin doğru yöntem ve temizlik ürünleri ile çıkartılmaya çalışılması durumunda; çıkmayan lekeler oldukça az olmaktadır. Dolayısı ile lekeyi çıkartabilmek için gerekli olan doğru yöntemi de ancak alanında uzman olan personeller belirleyebilmektedir.

Uzman ve tecrübeli ekibimiz, zorlu lekeleri çıkartmasının yanı sıra bu lekelerin tekrar açığa çıkmayacağı şekilde de koltuk temizleme işlemini yapmaktadırlar. Koltuk yıkama işleminde yüksek vakumlu makineler kullandığımız için koltuklar işlem bitiminde ıslak kalmamaktadırlar. Dolayısı ile su lekesi oluşmamaktadır. Ayrıca koltukta kusma ismi verilen durum da yaşanmamaktadır.

Kaliteli Hizmet Anlayışı İle Karabağlar Koltuk Yıkama

İzmir koltuk yıkama firması olarak müşteri memnuniyetini ticari kaygının önünde tutmaktayız. Bu sebeple hizmet anlayışımızdan kullandığımız ürünlere kadar her konuda müşterilerimizi düşünerek karar vermekteyiz. Hizmet kalitemizi her geçen gün daha da arttırmayı amaçlamakta ve bu sebeple Karabağlar koltuk temizleme olarak müşterilerimizin geri dönüşlerini dikkate almaktayız.

Müşterilerimizin koltuk yıkama süreci içerisinde rahat edebilmeleri için kendilerinden herhangi bir makine veya iş istememekteyiz. Durulama aşaması ile beraber koltukların büyük bir bölümünün kurumasını sağladığımız için müşterilerimiz yıkama işleminden kısa bir süre sonra koltuklarını kullanmaya devam edebilmektedirler.

Zamanında Koltuk Temizliği Hizmeti

Müşterilerimiz için koltuk yıkatma fikrinin gözde büyütülmemesini amaçlamaktayız. Bu sebeple iş gücü kadar zaman açısından da kendileri için avantajlı hale getirdiğimiz bir süreç bulunmaktadır. Karabağlar koltuk yıkama firması olarak müşterilerimize randevulu sistem ile hizmet vermekteyiz. En az randevu saatinden 3 saat önce randevunun alınmış olması gerekmektedir. Müşterilerimizin randevu almak istedikleri günü ve saati bize bildirmeleri yeterli olmaktadır. Ekibimiz belirtilen saatte verilen adrese gitmektedir. Herhangi bir geç kalma veya alınan randevunun ertelenmesi gibi durumlar yaşanmamaktadır.

Karabağlar Semtlerine Uygun Fiyatlı Koltuk Yıkama Hizmeti

Karabağlar koltuk yıkama firması olarak her bütçeden insana ulaşmayı ve her bütçeden bireyin işlerini kolaylaştırmayı amaçlamaktayız. Bu sebeple uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Yıkanacak olan koltuğun büyüklüğü, kumaş cinsi, leke ve kir durumu gibi konuları dikkate alarak Karabağlar koltuk temizleme ücretini belirlemekteyiz.

Call Now Button
WhatsApp Destek
WhatsApp Destek