Limanreis Koltuk Yıkama

Limanreis koltuk yıkama firması olarak lekeli ve kirli koltuk takımı, çekyat, yatak, köşe koltuk takımlarınız için uygun fiyatlara temizleme hizmeti vermekteyiz.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Limanreis koltuk yıkama hizmetimiz ile müşterilerimize koltuklarını yeni gibi yapmaktayız. Profesyonel bir ekip ile çalıştığımız için müşterilerimize de belirli bir plan dahilinde hizmet vermekteyiz. Limanreis koltuk temizleme hizmet planımızı müşterilerimize aktardıktan ve onlar da onayladıktan sonra uygulamaya koyulmaktayız. Hizmetlerimizi daha önceden ayarlanmış gün ve saatlerde sunduğumuz için müşterilerimizin zamandan tasarruf etmelerini sağlamaktayız. Müşterilerimizin koltuklarının kumaşı zarar görmeden, rengini kaybetmeden yıkanmaktadır. Ayrıca durulama aşamasında koltukların %85’i kuruduğu için kısa süre içerisinde müşterilerimiz yıkanmış koltuklarını kullanabilmektedirler.

Limanreis Koltuk Yıkama Hizmeti İçin Neden Biz?

Limanreis koltuk yıkama şirketi olarak oldukça uzun yıllardır hizmet vermeye devam etmekteyiz. Diğer şirketlerden öne çıkan birçok özelliğimiz olmasından dolayı müşterilerimizin bizi tercih etmeleri için birçok sebepleri bulunmaktadır. Bu sebeplerden bazıları aşağıdaki gibidir:

  • Bir işi en iyi şekilde yapabilmek için tecrübe gerekmektedir. Firmamız ise gerek sektördeki geçmişi gerek çalışanlarının deneyimi dikkate alındığında; tecrübe konusunda oldukça öne çıkan bir şirkettir.
  • Kullandığımız yıkama makineleri son teknoloji ürünlerdir. Vakumlama yaptığımız makinelerimizin emiş gücü oldukça yüksektir.
  • Leke çıkarıcı ve temizlik ürünü olarak kullandığımız maddelerin organik ve kaliteli olmasına özen göstermekteyiz. İnsan sağlığına zararı olmayan ürünleri kullanmaktayız.
  • Müşterilerimiz haftanın yedi günü bizden hizmet talep edebilmektedirler. Bu sayede acil koltuk yıkama gerektiren durumlarda da müşterilerimizin yanında olabilmekteyiz.
  • Sektörde varlığımızı sürdürdüğümüz süre boyunca birçok müşterimizden olumlu geri dönüş almış olmaktayız. Hem müşteri odaklı çalışıyor olmamız hem de olumlu birçok referansımızın olması sebebi ile %100 müşteri memnuniyeti garantisi verebilmekteyiz.
  • Koltuk yıkama sektöründeki fiyat aralıklarına bakıldığında, firmamız fiyat belirleyici firmalar arasında yer almaktadır.

%100 Garantili Koltuk Yıkama Hizmeti

Limanreis koltuk yıkama firması olarak müşterilerimize vaat ettiğimiz bütün hizmetlerimizin arkasında durmakta ve garantisini vermekteyiz. Hem uzun yıllardır sektörün içerisinde olmanın verdiği güven ile hem de çalışanlarımızın hata olasılığı çok düşük olacak kadar tecrübeli olmalarından dolayı; garantili hizmet vermekteyiz. Limanreis koltuk yıkama hizmetlerimiz sırasında müşterilerimizin koltuklarının zarar görmesi, yeterince temizlenmemesi, bir süre sonra kir kusması gibi durumlar yaşanması halinde; ekiplerimiz bu durumların sorumluluğunu almaktadır. Kusma yapan ve iyi yıkanmamış olan koltukları ücretsiz bir şekilde ekiplerimiz tekrar yıkamaktadır.

Uygun Ücretlerle Koltuk Yıkatmak

İzmir koltuk yıkama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz hem kaliteli hem de uygun fiyatlı firma arayışında olmaktadırlar. Ancak ticari kaygı sebebi ile sektördeki birçok firma; düşük ücretlerle hizmet verirken hizmet kalitesini düşürmektedir. Bu da ilgili firmaların müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi içerisinde olmadığını göstermektedir. Ancak firmamız bu firmaların aksine; müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı içerisinde olmaktadır. Her bütçeden bireye hitap edebilecek uygun fiyat politikası uygulamaktadır. Limanreis koltuk yıkama için net fiyat almak isteyen müşterilerimizi lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Call Now Button
WhatsApp Destek
WhatsApp Destek