Narlıdere Koltuk Yıkama

Narlıdere koltuk yıkama firması olarak lekeli ve kirli koltuk takımı, çekyat, yatak, köşe koltuk takımlarınız için uygun fiyatlara temizleme hizmeti vermekteyiz.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Narlıdere koltuk yıkama firması olarak, yerinde koltuk temizleme hizmetimiz sizlere sunarak, koltuklarınıza ilk günkü şık görünümlerini geri kazandırıyoruz. Tertemiz koltuklara kavuşma garantisini sizlere verdiğimiz hizmetimizde, yemek artığı, kahve, çay dökülmesi, evcil hayvanların etkileri ile kirlenen döşemelerinizde yer alan lekeleri ve mikropları derinlemesine temizliyoruz.

Narlıdere Koltuk Yıkama Hizmetimizle Koltuklarınızdaki Zararlı Canlı Etkilerine Son!

narlıdere koltuk yıkama hizmetleriNarlıdere koltuk yıkama firması olarak, koltuk döşemelerinizde yer alan ve gözle göremediğiniz zararlı mikropları ve bakterileri tamamen temizliyoruz. Hayatınızın büyük bir bölümünde kullanmakta olduğunuz koltuklarınızda birken kirler, sağlığınız açısından tehdit yaratır. Yüzeysel bir temizlik ile derinde yer alan mikropları gidermeniz ise oldukça zordur. Profesyonel ekibimiz ve yüksek emiş güçlü vakumlu makinelerimiz ile koltuk kumaşlarınızda ve döşeme altında yer alana mikropları derinlemesine temizleriz. Hijyenik koltuk temizliği ile daha sağlıklı ortam hazırlıyoruz.

Detaylı temizlik işlemimizde koltuklarınız üzerinde eyer alan, mite, pire, bit, mantar gibi birçok zararlı canlıdan kurtulmanızı ve sağlık koşullarına uygun tertemiz koltuk takımına sahip olmanızı sağlıyoruz.

Sizlerin gözle fark edemediğiniz bu canlılar, meyve suları, çiş lekeleri, yemek artıkları, gibi birçok etki sebebi ile kumaşlara yerleşirler. Sizler bu lekeleri ve kirleri yüzeysel olarak temizleseniz dahi, koltukların kalın döşemeleri ve iplik dokuları arasında bu kirlere ait kalıntılar yaşamaya devam eder. Sağlığı tehdit eden bu oluşumların giderilmesi ancak, profesyonel müdahale ve özel vakumlu araçların kullanımı ile mümkündür. Bizler bu kapsamda özel temizlik malzemelerimiz, vakumlu makinelerimiz ve profesyonel ekibimiz ile ihtiyacınız olan hijyeni sizler için sağlar ve garantili koltuk temizleme hizmeti veririz.

Narlıdere’de Doğru Koltuk Yıkama Tekniğinden Yararlanın

Koltuk yıkama kumaşların korunması açısından hassasiyet gerektiren bir işlemdir. Hangi kumaş koltuğuna hangi temizlik malzemesinin veya döşeme şampuanı kullanılacağı bilinmez ise hasarlar meydana gelmektedir. İşte bu açıdan bizler, deneyimli ekibimiz ile koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Ekiplerimiz kumaş seçeneklerinize uyumlu ürünler ile koltuklarınız derinlemesine temizlerken korumayı ihmal etmeyerek, ihtiyaçlarınız tam anlamı ile karşılarlar.

Diğer yandan doğru bir koltuk yıkama işlemi için kumaşa zarar vermeyen ve özel vakum gücüne sahip olan makineler kullanılmalıdır. Narlıdere koltuk yıkama firması olarak, özel şampuanlar ve yüksek emiş güçlü koltuk yıkama makinelerimiz ile ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz.

Özellikle çocuklarınızın yağlı elleri ile kanepeye ve koltukları temasları ardından oluşan yağ lekelerini derinlemesine gideren bir temizlik işlemi uyguluyoruz. Koltuklarınızın büyüklük ölçülerine, L şekilli ve ya oturma gurubu olma özelliklerine bağlı olarak 1 ila 2 saat arasında süren detaylı temizlik işlemlerimizi uygulayarak, koltuklarınız dezenfekte ediyoruz.

Koltuk Yıkama İle Ekonomik Koşullardan Yararlanın

Bizler doğru koltuk yıkama tekniğimiz, profesyonel ekibimiz ve yüksek vakum güçlü makinelerimiz ile koltuk kumaşlarınıza hiçbir hasar vermeden derinlemesine temizlik sağlıyoruz. Bu kapsamda ekonomik şartlardan yararlanmanızı sağlıyoruz.

Koltuklarınızda bir lekelenme probleminde kendiniz müdahale etmeye karar verdiğinizde aynı alanı kuvvetli kimyasallar ile silmek zorunda kalırsınız. Bu kapsamda kumaşların yıpranmasına ve hoş olmayan harslı görünümün oluşmasına temel hazırlayabilirsiniz. Kumaşların zarar görmesi ardından ise döşeme değişikliğine gidilmesi gerekir ki bu da oldukça masraflı koşulları doğurmaktadır. İzmir koltuk yıkama firması olarak bizler, özel tekniğimiz ile lekeleri sizin yerinize kumaş hasarı oluşmadan gidererek, masraf oluşma risklerinden korunmanıza imkan sağlıyoruz.

Koltuklardan Evcil Hayvan Kokularını Gideren Yöntem

Narlıdere koltuk yıkama şirketi olarak, ev ve iş yerlerinizin en önemli parçaları olan koltuk ve çekyatlarınızı, sizin için önemli olan evcil hayvanlarınızın gerçekleştirdiği beklenmedik kazalar ile oluşan kötü kokulardan ve lekelerden arındırıyoruz. Koltuklarda estetik dışı bir görünüme sebep veren ve döşeme ile farklı renk tonlarını yansıtan geniş çaplı lekeleri ve evcil hayvanlarınızın ıslak şekilde, toprak kalıntıları ile teması, halinde oluşan kirli alanları derinlemesine temizlik koşullarımız ile gideriyoruz. Hoş kokulu ve döşemlere özel şampuanlarımız ile koltuk, yatak döşemesi ve sandalyelerinizde yer alan ağır kokuları gideriyoruz.

Call Now Button
WhatsApp Destek
WhatsApp Destek